slide
Tablice rzeźbione
W naszej ofercie, poza tradycyjnymi wzorami tablic napisowych, znajdziecie Państwo również tablice rzeźbione. Informacje o aktualnie dostępnym asortymencie przekażą handlowcy
slide
Stałe dostawy nowego towaru
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnym na placu towarem. Świeże dostawy towaru, nowe wzory, kolory i wykończenia - o szczegóły pytaj naszych handlowców!
slide
Hurtownia gotowych nagrobków
"GRANHURT" zaprasza do kontaktu z naszymi handlowcami! Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat dostępnego towaru, cen, a także najbliższych dostaw.
Prev
Next

Dostawy nowego towaru

23 listopada, 2016 DSC_7342

Już od początku roku zaczniemy zaopatrywać nasz plac w nowy towar. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami, bo na prawdę będzie w czym wybierać!

Stałe dostawy nowego, świeżego towaru pomogą uzupełnić Państwa wystawki. Jeszcze przed sezonem dojeżdżają do nas nowe wykończenia, materiały i wzory pomników, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dostawy nowego asortymentu będziemy kontynuować także w sezonie tak, aby zapewnić stały dostęp do popularnych wymiarów oraz wykończeń.

Wszelkich informacji udzielimy Państwu telefonicznie – prosimy kliknąć tutaj.