slide
Katalog ONLINE
Aktualny katalog w wersji online na naszej stronie internetowej!
slide
Hurtownia gotowych nagrobków
"GRANHURT" zaprasza do kontaktu z naszymi handlowcami! Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat dostępnego towaru, cen, a także najbliższych dostaw.
slide
Tablice rzeźbione
W naszej ofercie, poza tradycyjnymi wzorami tablic napisowych, znajdziecie Państwo również tablice rzeźbione. Informacje o aktualnie dostępnym asortymencie przekażą handlowcy
slide
Stałe dostawy nowego towaru
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnym na placu towarem. Świeże dostawy towaru, nowe wzory, kolory i wykończenia - o szczegóły pytaj naszych handlowców!
Prev
Next

O firmie

Firma PHU „GranHurt” jest bezpośrednim importerem kamienia (głównie granitu) z Chin i Indii. W Polsce działalność rozpoczęliśmy w roku 2012 i sukcesywnie, bezustannie się rozwijamy w kierunku dostarczania naszym Klientom towaru najwyższej jakości przy możliwie najniższych cenach. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nagodów k. Gostynina.

 Jako jedni z nielicznych, a może nawet jedyni w Polsce, zatrudniamy w Chinach własnych kontrolerów jakości. Gwarantuje to dostarczanie towaru o jakości znacznie wyższej, niż jakość firm konkurencyjnych. Pozwala także lepiej kontrolować czas dostarczenia towaru zarówno do Klientów (odbiorców kontenerowych) jak i do nas na plac.

Jesteśmy na bieżąco jeżeli chodzi o wszelkie koszty związane z importem towaru z Chin, dzięki czemu doskonale orientujemy się, kiedy najlepiej sprowadzać asortyment zarówno do nas na plac, jak i dla naszych Klientów.

W naszej ofercie, poza towarem z placu, znajdą Państwo także możliwość składania zamówień kontenerowych.

Zapraszamy do kontaktu!