Asortyment przeceniony
Aktualizowane na bieżąco informacje o przecenionych pomnikach, tablicach, itp. dostępnych u nas w firmie!
Katalog w wersji ON-LINE
Dostępny "od ręki" w internecie, a także w wersji papierowej na życzenie
Wazony granitowe
Oferujemy wazony granitowe z BRĄZU KRÓLEWSKIEGO w najniższych cenach w Polsce!
Ciągle aktualne
Sprawdź nasze ceny na czarne tablice PREMIUM BLACK!
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Istnieje także możliwość załadunku w weekendy po wcześniejszym umówieniu.

O firmie

Firma PHU „GranHurt” jest bezpośrednim importerem kamienia (głównie granitu) z Chin i Indii. W Polsce działalność rozpoczęliśmy w roku 2012 i sukcesywnie, bezustannie się rozwijamy w kierunku dostarczania naszym Klientom towaru najwyższej jakości przy możliwie najniższych cenach. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nagodów k. Gostynina.

 Jako jedni z nielicznych, a może nawet jedyni w Polsce, zatrudniamy w Chinach własnych kontrolerów jakości. Gwarantuje to dostarczanie towaru o jakości znacznie wyższej, niż jakość firm konkurencyjnych. Pozwala także lepiej kontrolować czas dostarczenia towaru zarówno do Klientów (odbiorców kontenerowych) jak i do nas na plac.

Jesteśmy na bieżąco jeżeli chodzi o wszelkie koszty związane z importem towaru z Chin, dzięki czemu doskonale orientujemy się, kiedy najlepiej sprowadzać asortyment zarówno do nas na plac, jak i dla naszych Klientów.

W naszej ofercie, poza towarem z placu, znajdą Państwo także możliwość składania zamówień kontenerowych.

Zapraszamy do kontaktu!