slide
Katalog ONLINE
Aktualny katalog w wersji online na naszej stronie internetowej!
slide
Hurtownia gotowych nagrobków
"GRANHURT" zaprasza do kontaktu z naszymi handlowcami! Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat dostępnego towaru, cen, a także najbliższych dostaw.
slide
Tablice rzeźbione
W naszej ofercie, poza tradycyjnymi wzorami tablic napisowych, znajdziecie Państwo również tablice rzeźbione. Informacje o aktualnie dostępnym asortymencie przekażą handlowcy
slide
Stałe dostawy nowego towaru
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnym na placu towarem. Świeże dostawy towaru, nowe wzory, kolory i wykończenia - o szczegóły pytaj naszych handlowców!
Prev
Next

Zamówienia kontenerowe

Składanie zamówień kontenerowych niesie ze sobą wiele korzyści. Wśród najważniejszych należy wyliczyć:

  • własne wzory, wymiary oraz grubości elementów dostosowane do naszych potrzeb i wymagań
  • często niższa cena niż przy zakupach z placu

Podobnie jak inne hurtownie granitu w Polsce, my również trudnimy się realizacją zamówień kontenerowych.  Wyróżnia nasz jednakże kilka szczegółów, a jak wiadomo – „diabeł tkwi w szczegółach”.

Czas realizacji zamówienia

Już podczas przygotowywania wyceny, określamy czas realizacji zamówienia. Robimy to w sposób rzetelny i realny. Nie obiecujemy przysłowiowych „gruszek na wierzbie”, co czasami może mieć wpływ na to, czy zamówienie w ogóle zostanie nam powierzone (inni obiecują dostawę w czasie nierealnym do spełnienia jedynie po to, żeby zamówienie otrzymać – my tak nie postępujemy).

Jakość przede wszystkim

Naszym mottem i założeniem jest produkcja zamówień możliwie najwyższej jakości. Staramy się, żeby nie były to jedynie puste słowa. Zatrudniamy własnych kontrolerów jakości w Chinach i Indiach, którzy dokładają starań, żeby jakość była na najwyższym poziomie.

Proces realizacji zamówienia pod ciągłym nadzorem

Nadzorujemy cały proces produkcji zamówienia. Nasi inspektorzy jakości sprawdzają zarówno bloki przed ich pocięciem, jak i produkt finalny przed jego zapakowaniem. Jeżeli klient sobie tego życzy, otrzymuje zdjęcia przedstawiające zarówno proces finalnej inspekcji jakości, jak i pakowania oraz załadunku towaru do kontenerów w Chinach.

Szukasz jeszcze niższych cen? My dajemy Ci możliwość składania zamówień BEZPOŚREDNIO w Chinach!

Jako jedyni oferujemy możliwość składania zamówień bezpośrednio u naszego producenta w Chinach. Jest to możliwe dlatego, że producentem naszych wszystkich zamówień jest nasza firma-matka działająca na rynku chińskim. W tym przypadku otrzymują Państwo wycenę towaru w Dolarach oraz Państwo zajmują się całym procesem importu towaru z Chin – oczywiście przy pierwszych transportach mogą Państwo liczyć na naszą bezpłatną pomoc!

Możemy również zorganizować Państwa pobyt w Chinach, jeżeli życzą sobie Państwo sprawdzić produkcję i/lub jakość towaru osobiście.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia kontenerowego, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi przedstawicielami handlowymi lub wizytę w naszym oddziale.